info@aydoganlarinsaat.com 0530 666 9 444

kısaca biz

Aydoğanlar İnşaat Hakkında

25 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe bayrağı en iyi şekilde taşıyan, kaliteli mal ve hizmet üretimi, dünya standartlarında hizmet verme, yenilikçi tasarımlara öncülük etme gibi konuları kendine misyon edinmiş, bölgenin güven duyulan firmasıyız. Aydoğanlar İnşaat, yaptığı yatırımlarla bölgede istihdam sağlayan, insanların ihtiyaçlarına uygun proje üreten, yenilikçi ve kurumsal bir firmadır. Yaptığı her işe 25 yıllık deneyimini yansıtan Aydoğanlar İnşaat bundan sonra da bölgeye en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

teknoloji

Aydoğanlar İnşaat teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak hem üretim sırasında hem de sonrasında projelerine kalite, konfor ve güvenlik katmaktadır.

İnşaat aşamaları

- Mimariyle, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmenliğine uymak.
- Ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmek.
- En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak.

Sosyal Sorumluluk Bilinciyle

- Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeron ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak.
- Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak.
- Gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.